Спецвзуття сабо чорні

Спецвзуття сабо чорні

Червона шкіра; Матеріал верху – мікрофібіа; Матеріал підошви – ПВХ.; Колір: чорний; Шкіряне ложе стопи – анатомічно правильне; Зручне велосипедне взуття;

Чи не только Надійні, но и Стильні сабо для чоловіків и жінок. Сабо «Vidar» спеціально розроблені для людей, у якіх велосипеді НАВАНТАЖЕННЯ пріпадає на ноги, в силу спеціфікі профессії. Оні для медпрацівніків, фармацевтів и кухарів. Чорні універсальні шкіряні сабо відмінно підійдуть и для співробітніків сфери HoReCa (сабо для персоналу гостиниц, ресторанів и кафе). Шкіряне ложе стопи – анатомічно правильне. Верх взуття з білої, гладкою, перфорованої кожи. Регульованості п’ятковій ремінь, при необхідності Ви можете зафіксуваті п’яту. Протектор підошві противоскользящий. ЦІ сабо для тих, хто Звіков отрімуваті удовольствие от якісного взуття. Сабо ТМ «Vidar» забезпечують максимальний комфорт за рахунок колодки нового типу.

Матеріал верху: мікрофібра – основу даного матеріалу складають поліамідні (нейлонові) волокна, Які за своєю структурою набліжені до волокон натуральної кожи. За зовнішнім вигляд материал нагадує нубук (натуральну шкіру з оксамитовою поверхнею, без будь-якіх покриттів и лицьова кулі). Такоже, віпускаються варіанти мікрофібрі з нанесенням поліуретанового покриття, Такі матеріали за зовнішнім вигляд схожі на натуральну шкіру з природним лицьова кулею.