Напівкомбінезон рибалки (вейдерси)

Напівкомбінезон рибалки (вейдерси)

Обсяг комбінезона зверху – 130 Висота – 140 Від паху до верху – 65 Розміри – 36-46

Комбінезон представлений з нової тканини UKOVEX, яка також використовується в виготовленні костюмів хімзахисту, що говорить про можливість використання комбінезона в агресивному середовищі. Новий метод виготовлення чобота робить його не тільки зручним, але і дозволяє забезпечити високий рівень захисту.

Підошва: тверда і пружна, що забезпечує зручну носку, що не відчуваються нерівності на дорозі, хороші амортизаційні і теплоізоляційні властивості.

Верх комбінезона виготовлений з м’якого і пружного матеріалу, що б уникнути тріщин в місцях частого вигину при носінні. Коліно ущільнено наколінники, який зменшує шанс ушкодження і в той же час ніяк не обмежує руху. Шов приварки чобота до тканини комбінезона виконаний потрійним розплющеними методом, що запобігає утворенню напливів. Такий шов повністю запобігає натирання в області шва, навіть при дуже тривалій шкарпетці.

Сам комбінезон досить широкий, що дозволяє носити під ним теплі штани, заправляти куртку, також така форма дозволяє запобігти розриву комбінезона при різного роду рухах. Матеріал, з якого виконаний комбінезон містить в собі нитрил каучук, який запобігає розтріскування ПВХ і виходу з нього пластифікатора, також цей компонент підвищує морозостійкість, пружність і зносостійкість.

Завдяки новій технології пайки швів, шви не розходяться, не пропускають воду і не заважають в рухах. Є бретелі, які кріпляться на швидкознімний фастекс із зносостійкого поліпропілену. Завдяки перемичці забезпечується надійне кріплення, яка не дає бретелям злетіти. На бретелі встановлена ​​додаткова рамка для фіксації вільного краю, щоб край бретелі не висів і не заважав. Зверху комбінезона знаходиться тканинна смужка для більш зручної шкарпетки, там же знаходиться шнурок, який використовується для затягування верхньої частини комбінезона для уникнення протікання.