Костюм зварника (спілок+брезент)

Костюм зварника (спілок+брезент)

Куртка + брюки; Матеріал: спилок и просоченням брезент, щільністю 500 г / м2. Куртка подовжена, силует прямий, відкладний комір і втачні рукава.

Костюм зварника робітники призначається для захисту від іскор, бризок розплавлених металів і теплового впливу зварювальної дуги під час проведення зварювальних робіт (газове зварювання, електрозварювання, газове різання).

Особливості моделі Куртка подовжена, комбінована (парусина і спилок), силует прямий, відкладний комір і втачні рукава. Центральна застібка на гудзики. Рукава без манжет. З спілка зроблені передня частина куртки, кокетка спини і і верх рукавів, а також передня частина брюк. Костюм стійкий до несприятливого впливу зварювальної дуги, а сам спилок стійкий до іскор, розпеченим бризок металу, окалини. Застосування Костюм зварника рекомендований для використання робітниками під час зварювання, при контакті з розпеченими поверхнями під час роботи, а також при різанні металевих конструкцій. Будівництво, машинобудування, суднобудування, металургія і ін.