Костюм захисний легкий

Костюм захисний легкий

Костюм захисний ізолюючий є покращеною версією легкого захисного костюма Л-1. Зручний, анатомічний крій, міцна двошарова тканина Т-15К

 

Має значно поліпшену в порівнянні з поширеним Л-1 обтюрацию краю капюшона – м’яку гумову манжету по краю лицьового вирізу. За рахунок гумової манжети капюшона він щільніше прилягає до протигазу і не стискає шию, на відміну від шийного хлястика у Л-1. Костюм використовується як засіб захисту від отруйних речовин, також і як водозахисний костюм (абсолютно непромокальні навіть при обливаючи хвилею з головою)
Костюм в стандартній комплектації виконаний на основі калош. Можливий варіант на базі гумових чобіт, чобіт ПВХ з металлостелькой і металлоподноском. Є виробничі і технічні можливості вносити зміни в конструкцію, колір, властивості і товщину тканини.
Костюм Л1 може бути виконаний у варіанті повного захисту: газоізолірующій костюм з вваренной маскою. Такий костюм можна використовувати в комплекті з дихальними апаратами ізолюючого типу або фільтрує протигазом.