Костюм ізолюючий

Костюм ізолюючий

Костюм ізолюючий призначений для захисту особового складу аварійно-рятувальних формувань при виконанні аварійно-рятувальних і ремонтних робіт в умовах шідливих впливів.

Костюм експлуатується в комплекті з ізолюючими дихальними апаратами зі стисненим повітрям типу: АП «Омега», АП-2000, АП-98-7К, АП «Північ», АП-96М, АСВ-2, АІР. Дихальний апарат розташовується всередині вироби. Костюм може використовуватися при температурі повітря від мінус 40 до плюс 40 ° С.
Костюм виготовлений з двосторонньої прогумованої тканини у вигляді комбінезона з капюшоном (скафандр) і вертикальним роз’ємом, розташованим з лівого боку і застібається на гермомолнію. В області спини втачать рюкзак для розміщення балонів дихальної системи під костюмом. В оглядовий отвір капюшона вклеєна панорамне скло. На потиличній частині капюшона прикріплений клапан скидання надлишкового тиску, зверху захищений запобіжним кишенею. Для регулювання обсягу капюшона передбачено хлястик і Рамкотримачі. Низ рукавів комбінезона закінчується закріпленим жорстким кільцем і гумовою манжетою, на яке зверху надягають гумові п’ятипалі рукавички, які фіксуються еластичними кільцями. Низ брюк комбінезона закінчується прітачних панчохами, виконаними з прогумованої тканини з меншою поверхневою щільністю. На панчохи надягають гумові чоботи з металевим підноском і антипрокольной устілкою. Розмір панчіх – універсальний
Для перенесення костюма до місця роботи використовується спеціальна сумка, виготовлена ​​з прогумованого матеріалу з двома ручками, плечовим ременем і роз’ємом, що застібається на текстильну застібку. Маса костюма (без дихального апарату) не перевищує 4,600 кг. Маса чобіт з металевим підноском і металевою антипрокольной устілкою не перевищує 2,500 кг.