Костюм ізолюючий

Костюм ізолюючий

Костюм ізолюючий багаторазового застосування, скафандрового, автономного типу, з втачними чобітьми, газонепроникної хімічно стійкою блискавкою, тип 1, клас небезпеки 2.

Призначений для захисту від АХОВ (аварійно хімічно небезпечних речовин) в рідкої і газоподібної формі особового складу пожежних, газорятівних служб і технологічних підрозділів при проведенні аварійно-рятувальних та газонебезпечних робіт на небезпечних промислових об’єктах.
переваги:
Вищий рівень захисту, надійний, універсальний.
Ізолюючий костюм скафандрового типу витримує прямий контакт з відкритим полум’ям протягом 10 секунд, стійкий до теплового потоку і контакту з нагрітими поверхнями до 400 С.
Повна герметичність за рахунок застосування газонепроникної хімічно стійкою блискавки, стійка до механічних пошкоджень (перегинів, заломів), тиск 700 мбар.
Матеріал костюма є 4-х шарову полиамидную тканину.
Надійна конструкція швів – прошиті поліамідної ниткою, проклеєні з зовнішньої і з внутрішньої сторони герметичній стрічкою.
Капсульований (скафандровий) дизайн – дихальний апарат розміщується під костюмом.
Ударопрочное оглядове скло з ідентичними захисними властивостями тканини костюма.
Чоботи з металевим підноском, діелектричні, з ідентичними захисними властивостями тканини костюма.
Ізолюючий костюм хімічного захисту «Стрілець АЖ» може застосовуватися в комплекті з ізолюючими дихальними апаратами зі стисненим повітрям: АП «Омега», АП «Омега-С», АП-2000, АП-98-7КМ, АП «Омега» -север, АП -96М, «Спіроматік QS» і ін.
Температурний режим використання: від -50 ° C до +70 ° C