Ізолюючий пневмокостюм

Ізолюючий пневмокостюм

Пневмокостюм призначений для захисту органів дихання та шкірних покривів персоналу від біологічно активних і хімічних речовин в газоподібному, паровому і аерозольному стані.

Костюм вдає із себе изолирующее засіб індивідуального захисту з примусовою подачею чистого повітря через систему автономного дихання фільтруючого типу УОПВ або пневмолинию і забезпечує максимальний рівень біологічної безпеки відповідно до вимог СП 1.3.3118-13.
Пневмокостюм оснащений панорамним оглядовим склом і капюшоном, низ рукавів Пневмокостюми закінчується манжетами з еластичної гуми. Низ брюк Пневмокостюми закінчується гумовими осоюзкой. У передній частині костюма є вертикальний роз’єм з герметичною застібкою блискавкою прикритої захисною планкою, що забезпечує герметичність Пневмокостюми протягом всього терміну експлуатації. На Пневмокостюми передбачений фіксатор переднього гофрованого шланга в області грудей.
Матеріал вироби позволятет проводити обробку костюма дезінфікуючими розчинами – 6% розчином перекису водню, 4% розчином їдкого натру, 3% розчином хлораміну. Матеріал Пневмокостюми механічно стійкий до зачепам, поривам при експлуатації і до зламів при зберіганні.
Система вентиляції підкостюмного простору здійснюється через косою штуцер з гофрованим шлангом, вмонтованим в задню частину капюшона і сполученим з вузлом очищення і подачі повітря за допомогою трійника з двома клапанами, що перешкоджають зворотному току повітря.
Пневмокостюм оснащений системою автономного дихання фільтруючого типу, що забезпечує працюючого чистим повітрям в разі відключення вузла очищення і подачі повітря, виконаної в лицьовій частині капюшона під оглядовим склом у вигляді м’якого воздуховода для з’єднання трубки з загубником. М’який повітропровід і загубник стійки до обробки дезінфікуючими розчинами (6% розчином перекису водню, 4% розчином їдкого натру, 3% розчином хлораміну і параформаліновій обробці). На рукавах і кожної штанини в області гомілки вмонтовані по одному клапану скидання повітря, прикриті зовні кишенею. Клапан скидання повітря фіксується пластиковою стяжкою.