Берци BRW Original (зима)

Берци BRW Original (зима)

Берци BRW Original – шкіряні чоботи європейської якості. Це взуття висотою за щиколотку, додатково оброблена спеціальним утеплювачем.

Підошва стійка до бензину, масел і нафтопродуктів, виготовлена ​​з подвійного поліуретану, пристосована до складних кліматичних умов, наприклад, переносить морози до -30 градусів С. Берци виготовлені з екологічної шкіри. Модель характеризується хорошою ізоляцією від холоду, стійкістю до протирання і хорошою циркуляцією повітря. Оснащені стійкою системою погашення ударів під п’ятою. Чоботи BRW Original з потужним металевим підноском витримують удар до 200 Дж, а також захищають ноги від здавлювання (до 15 кН). Тип SB, до якого відноситься дана взуття, відповідає вимогам стандарту EN345-1. Перебування в цих чоботях цілий день не ускладнює ноги, працювати в них приємно і дуже комфортно, в них ви будете активно і енергійно рухатися. Зносостійкі і довговічні берци BRW Original широко використовуються у всіх галузях промисловості і інших сферах діяльності.

У нас обов’язково знайдеться потрібний вам розмір – від 39 до 47. Виберіть правильну зимову спецвзуття в нашій компанії, ми гарантуємо, що це взуття прослужить вам довгий термін, адже вона надійна і якісна.